Поліцейські завадили черкащанину стрибнути з багатоповерхівки (відео)

Черкащанин намагався стрибнути з 8 поверху. Про інцидент на спецлінію «102» поліції повідомила мати 32-річного чоловіка. Дану інформацію повідомили у прес-службі патрульної поліції Черкас.

На виклик прибули патрульні поліцейські і медики.

Спочатку патрульні просили його відмовитися від божевільної витівки. Але він знаходився в стані алкогольного сп`яніння і не реагував на прохання та заклики.

Протягом 40 хвилин йому розповідали про те, що буде, якщо він зістрибне, і смерть в даному випадку не найпростіший вихід: можна залишитися на все життя інвалідом, і тоді прийде ще більший відчай, а старій матері доведеться за ним доглядати.

Потім запропонували цигарку, а коли той погодився підпустити до себе патрульну, вона знову почала переконувати словами. Зрештою чоловік відгукнувся і зліз з підвіконня.

Він розповів, що хотів померти через конфлікт із матір`ю, а також через алкогольну залежність.
Медики оглянули чоловіка та доставили його до психіатричної лікарні де врятований погодився на шпиталізацію.

У Черкасах патрульні зняли з вікна самогубцю, який збирався ст…

У Черкасах патрульні зняли з вікна самогубцю, який збирався стрибати з 8-го поверхуУ Черкасах 32-річний чоловік мав намір звести рахунки із життям стрибнувши з вікна 8-го поверху. Про це на спецлінію 102 повідомила мати черкащанина. На виклик прибули патрульні поліцейські і медики. Спочатку патрульні просили його відмовитися від божевільної витівки. Але він знаходився в стані алкогольного сп`яніння і не реагував на прохання та заклики. Протягом 40 хвилин йому розповідали про те, що буде, якщо він зістрибне, і смерть в даному випадку не найпростіший вихід: можна залишитися на все життя інвалідом, і тоді прийде ще більший відчай, а старій матері доведеться за ним доглядати. Потім запропонували цигарку, а коли той погодився підпустити до себе патрульну, вона знову почала переконувати словами. Зрештою чоловік відгукнувся і зліз з підвіконня. Він розповів, що хотів померти через конфлікт із матір`ю, а також через алкогольну залежність. Медики оглянули чоловіка та доставили його до психіатричної лікарні де врятований погодився на шпиталізацію.

Опубліковано Патрульна поліція Черкас 30 листопад 2017 р.

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.