Одарич знову хоче знищити на Хрещатику фонтан разом зі сквером

Екс-мер Черкас, лідер мерської кампанії і ставленик столичного олігарха Михайла Бродського, знову показав черкащанам, як він «любить» Черкаси. Ще вчора жителі обласного центра мали нагоду любуватись бордами, на яких Одарич вихвалявся тим, що він зробив для міста, будучи мером. У перелік добрих справ увійшло навіть те, що Одарич не тільки не робив, але й прагнув знищити.

Єдиний у Черкасах музичний фонтан, що у сквері за будинком рад заробив на борді відмітку «зроблено». Одарич і пальцем об палець не вдарив для того, щоб цей фонтан з’явився. Збудував фонтан директор Дирекції парків Олександр Радуцький, а гроші дав бізнесмен Андрій Бородай. А що Одарич? А він проштовхнув через міськраду фінансування проекту побудови на місці фонтану і скверу підземної парковки. На це із міського бюджету мали витратити 17 мільйонів гривень. Гемодіалізникам, яким, щоб вони не вмерли, треба було дати всього два мільйони, мер склав дулю. Таку ж дулю отримали і освітяни, і медики і комунальники.

Думка громадськості із приводу зруйнування скверу мера не обходила. Одарич впевнений, що «черкаський тупорилий «плебс» схвалить все, що він йому запропонує. Одарич майстер загортати у красиві обгортки шматки лайна і видавати це за благо. Серед таких гівняних «цукерочок» від мера і ідея вирубати на бульварі Шевченка каштани. Їх, бачте, мінуюча міль нищить. Думки знищити міль у Одарича не виникло. Та й навіщо рятувати каштани? Це дорого і не практично. А от вирубати найдовшу в Україні каштанову алею і відправити каштани закордон на виробництво меблів – це дешево і по-діловому. А дурним черкащанам мер пообіцяв висадити на місці каштанової алеї барбарис. У Черкасах Одарич з’явивсядесь у 2000-му році. Каштанова алея у Черкасах була ще тоді, коли бульвар Шевченка називався Олександрівським проспектом. Це добре видно на фотокартках Черкас вісімдесятих років 19 століття. У ті часи прадіду сів і прабабусь Одарича ще й в проекті не було.

Фашисти, окупувавши Черкаси, руку на Каштанову алею не підняли. А Одарич підняв. У фашистів планів знищення Хрещатика не було, а в Одарича є.

Мером Одарич ще не став, але вже знову взявся патякати за реконструкцію вул. Хрещатик. А це значить, що сквер і музичний фонтан знову опинились під загрозою знищення.

Одарич цілком правий, вважаючи черкащан лохами. Вони лохами і є. Весь час, коли Одарич мерствував у Черкасах, він черкащан «опускав» нижче плінтуса і мав за ніщо. Черкащани явно мазохісти. Їх топчуть, а вони, як зомбі, товписьком йдуть і голосують за Одарича.

Дзвін

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.