На Золотоніщині збільшено обсяг пільгових перевезень

Районна програма пільгового перевезення пасажирів у межах району працює з початку 2016 року. Вона впроваджена рішення Золотоніської районної ради за фінансової підтримки місцевих сільських рад. 11 категорій громадян користуються пільгами на проїзд щоденно, а пенсіонери за віком ( в т.ч. учасники війни, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, діти війни, ветерани праці та ін.) – в першу середу місяця. Компенсація за надані послуги здійснюється за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів через управління праці та соціального захисту населення Золотоніської РДА.

Минулого тижня відбулася робоча нарада з перевізниками району за участю голів Золотоніської РДА Олександра Лісового, Золотоніської районної ради Валерія Саранчі і начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Валентини Скиби. На основі узагальнення даних перевірок, щодо перевезення пасажирів пільгових категорій, проаналізовано використання коштів і виявлено резерви щодо розширення обсягу надаваних послуг. Керівники району запропонували розширити діючий перелік пільговиків і збільшити перевезення окремих категорій, а перевізники дали згоду на реалізацію внесених пропозицій. Відповідні зміни будуть внесені до діючої районної програми.

Таким чином, крім учасників бойових дій, інвалідів війни, інвалідів І і ІІ груп, ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ, батьків загиблих військовослужбовців, дітей-інвалідів, ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС 1 і 2 категорій, дітей з багатодітних сімей, осіб, які супроводжують інваліда І групи та дітей-інвалідів, своє право на безкоштовний проїзд зможуть реалізувати діти-сироти та позбавлені батьківської опіки, а літні жителі Золотоніського району, які відповідно до чинного законодавства мають право на безкоштовний проїзд, зможуть цим користуватись чотири рази на місяць замість одного.

Пільгові перевезення обійдуться консолідованому бюджету приблизно у 1,5 млн. гривень за рік. «Плюс» програми в тому, що крім пільговиків вона підтримає також існуючу транспортну інфраструктуру, завдяки якій Золотоніщина лишається чи не єдиним районом області де діє регулярне автобусне сполучення між усіма населеними пунктами.

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.