Міністр освіти називає Черевка, який таки очолив ЧНУ, нейтральною фігурою

Колишній «помаранчевий» голова Черкаської ОДА Олександр Черевко таки призначений в. о. ректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

– Дійсно, нині Олександр Черевко призначений виконуючим квітобов’язки ректора університету, бо, наскільки мені відомо, всередині університету не було постаті, яка могла б очолити університет. Його ж завдання – довести університет до наступних виборів ректора. Вважаю, що в такій ситуації найкраще взяти людину зі сторони. З іншого боку – він доктор економічних наук, тобто має відношення до академічної сфери. Тому я думаю, що це нейтральна фігура, – повідомив Сергій Квіт.

За словами міністра, новий закон про вищу освіту, який, очевидно, буде прийнятий, передбачає прямі вибори ректора.

– Приблизно місяць треба для того, щоб люди подавалися, зібрали документи, зустрілися з колективом, – пояснив Сергій Квіт, зазначивши, що і сам Олександр Черевко може брати участь у виборах.

Сергій Квіт також повідомив, що отримував від колективу ЧНУ листа щодо виборів ректора.

– Але ситуація досить цікава. Вчена рада чомусь збиралася в неділю. Наскільки я зрозумів, все це ініціативи попереднього ректора, – сказав Сергій Квіт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.