Канівчани намагаються повернути собі ставок від нечесних орендарів

Жителі села Потапці Канівського району намагаються відстояти право на місцевий ставок.

Про це повідомляє Прочерк

Водойма перебувала в оренді кілька останніх років. Рік тому строк дії договору оренди сплинув, колишній орендар помер, а його родичі продовжували й далі користуватися водоймою.

Варто зауважити, що орендар сплачував лише 2,6 тис. грн на рік за оренду водойми, доступ до неї селян був обмежений, а її стан занедбаний – ставок заріс бур’янами.

Відтак, громада вирішила давати раду ставку самостійно.

Жителі Потапців зібралися на сходку села, щоб вирішити це питання. Консультував канівчанзаступник голови громадської організації «Форум розвитку Черкащини» Владислав Голуб.

За словами Владислава Володимировича, за законом родичі покійного орендаря не мають права переоформляти договір оренди, бо його просто більше не існує. За таких обставин вони мали б узяти участь у конкурсі за право оренди водойми. Таку ж участь може взяти і комунальне підприємство, яке хочуть створити жителі села.

Адвокат пообіцяв сприяти і відстояти в суді право громади самостійно вирішувати, кому господарювати на їхній землі.

– Часи, коли можна було вирішувати справи через домовленості у кабінетах чиновників, через Тулуба, вже минули, – зазначив Владислав Голуб. – Питання оренди вашого ставка перебуватиме на моєму особистому контролі. Необхідно провести його експертну оцінку, а по тому провести конкурс на найкращого господарювальника.

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.