Хто допоможе, як не ми

479Всім нам властиве співчуття, коли мова заходить про допомогу дітям з важкими захворюваннями. Напевно, це почуття не потребує додаткових пояснень. Воно народжується і болить в глибині серця.

18-річний Андрій Полтавець із села Свидівок повинен одужати.  За це моляться   у це вірять батьки Андрія, якого  зараз  у  білоруському місті Гомель рятують від раку.

Нещодавно за дорученням народного депутата Владислава Голуба зустрічалася з батьком  Андрія – Миколою Полтавцем. Він каже, що хвороба страшна, але лікарі дають шанс на порятунок Андрійчиного життя. Головне – не гаяти часу. Якомога швидше родина Андрія має зібрати 10 тисяч доларів.

Родина Полтавців та близькі вже давно морально і фінансово виснажилися, але щоденно борються за кожний день Андрійчиного життя  ще з 2013 року.  Того року хлопцю в обласному онкодиспансері діагностували лімфогранулематоз – злоякісне захворювання лімфоїдної тканини. Визначили, що в нього вже майже третя стадія.
– Ми робили запити у різні клініки: і в Німеччину, і в Мінськ, – розповідає батько Андрія – Микола Полтавець. – Але там дуже вартісне лікування, яке для нашої родини було космічними. Нам порадили Гомель.

Тривале лікування принесло результат – Андрію покращало і він зміг повернутися додому. Кожні півроку батьки  возили його до Гомеля на періодичне обстеження. Але у лютому ц. р. під час  чергового обстеження лікарів насторожило збільшення лімфовузлів. Зробили біопсію. 15 березня Андрія знову відвезли до Гомеля. Зараз в нього рецидив. У лікарні Гомеля Андрій має бути аж до кінця літа. За цей час хлопцю планують зробити п’ять курсів хіміотерапії та променеву терапію. На це потрібні великі кошти, яких у родини наразі, після трьох років дороговартісного лікування просто немає.

Знаю, що багато хто хотів би допомогти, але сам обмежений у коштах. Повірте, сім’я Андрія буде вдячна за будь-яку копійчину, віддану за для порятунку життя їхнього сина. Цього тижня планую відвідати Черкаський бізнес-коледж, де навчається Андрій. Там   розумне керівництво, креативне студентство. Можливо вдасться  відшукати  і обговорити  альтернативні способи зробити добро, допомігши Андрію подолати хворобу.

Для  усіх небайдужих – реквізити для допомоги: номер картки Приватбанку мами хлопця 4149 4978 0004 9316 (Полтавець Алла Миколаївна).
Бо хто допоможе, як не ми!

Інна КЛЮЧКА,
керівник громадської приймальні
народного депутата України
Владислава Голуба