Черкаський адвокат став суддею Верховного суду України

Черкаський адвокат Євген Синельников став суддею Верховного суду України. Таку новину повідомив народний депутат України Владислив Голуб. Євген Синельников займається адвокатською діяльністю з 2002 року, має безупречну репутацію. Під час Євромайдану Синельников захищав черкаських активістів, затриманих під час мирних мітингів за обвинуваченням в участі у масових заворушеннях.

Владислав Голуб повідомив, що Євген офіційно став суддею:

Ну що ж друзі, тепер офіційно!!! Мій вже колишній помічник, друг, адвокат і просто чудова людина Євген Синельников від сьогодні суддя Верховного Суду України. Скажу чесно, для мене і для команди це велика втрата, але для держави та правосуддя – це велике надбання!!! Ну що ж друже, в добру путь! Вірю, що ти справишся! Пишаюсь!!! P.S. На фото Євген прямо біля Президента Петро Порошенко  – повідомив народний депутат.

Нагадаємо, що у першому відкритому конкурсі на посади суддів, що відбувався цьогоріч, максимальні бали за практичне завдання отримали черкаський адвокат Євген Синельников і суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів. Вони набрали по 110,5 балів із 120 можливих. На заключному етапі конкурсу черкаський адвокат Євген Синельников став 13-им у рейтингу кандидатів на заняття 30 вакантних посад суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду.

загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.